Masz pytania lub wolisz zamówić  telefonicznie? Zadzwoń:

(85) 651-33-75

pon. - pt. od 7:30 do 15:30

BOK@awa24.pl

Płatności

W drugim kroku procesu składania zamówienia - podczas wyboru formy dostawy, masz również możliwość wyboru rodzaju płatności. Formy dostawy pogrupowane są według dwóch rodzajów płatności:

 • płatność przed wysyłką:
  wybierając tę formę, bezpośrednio po złożeniu zamówienia będziesz mieć możliwość zapłaty za pomocą zwykłego przelewu, bonu podarunkowego, rat żagiel lub szybkich płatności online: Dotpay lub mTRANSFER.
 • płatność przy odbiorze (pobranie):
  wybierając tę formę płatności, za zamówienie zapłacisz listonoszowi lub kurierowi w momencie odbioru paczki.

 

Dokłady opis poszczególnych form płatności przed wysyłką

Bezpośrednio po złożeniu zamówienia należy wybrać przycisk "Dokonaj płatności" w celu wyboru dogodnej formy płatności. Ukaże nam się lista następujących rodzajów płatności:

Przelew
Po wybraniu tej formy płatności zostanie wygenerowany dane potrzebne do realizacji przelewu: nazwa firmy, rachunek bankowy i tytuł przelewu.DotPay
Dotpay to operator szybkich i wygodnych, a także bezpiecznych płatności internetowych. Masz możliwość opłacenia zamówienia za pomocą natychmiastowego przelewu elektronicznego z większości polskich banków oraz za pomocą karty kredytowej. Dzięki natychmiastowej realizacji transferu pieniężnego, zamówienie opłacone w ten sposób jest wysyłane natychmiast (bez czekania na księgowanie jak to ma miejsce w przypadku zwykłego przelewu).
 

UWAGA! W związku z bardzo niskimi cenami oferowanymi przez nasz sklep, przy realizacji płatności za pomocą Dotpay do wartości zamówienia zostanie doliczona opłata w wysokości 0,55% wartości zamówienia (i opłata ta nie może być mniejsza niż 30 groszy).Bon podarunkowy

Zamówienie możesz również opłacić za pomocą bonu podarunkowego otrzymanego od bliskiej osoby. Tutaj przeczytasz więcej o bonach podarunkowych.

Masz pytania lub wolisz zamówić  telefonicznie? Zadzwoń:

(85) 651-33-75

pon. - pt. od 7:30 do 15:30

BOK@awa24.pl

Dlaczego powinieneś nam zaufać i złożyć zamówienie w Awa24.pl?

 • Jesteśmy rzetelni - na rynku działamy już od 30 lat!

 • Zamówienia wysyłamy w ekspresowym tempie

 • Gwarantujemy oryginalność i dostępność produktów

 • Połączenie ze sklepem jest szyfrowane, a Twoje dane są bezpieczne

 • Przesyłki pakujemy solidnie - dzięki temu są bezpieczne w "podróży"

 • Każdy produkt możesz zwrócić w 14 dni od zakupu. Bez pytań. Bez problemów.

pixel