Masz pytania lub wolisz zamówić  telefonicznie? Zadzwoń:

(85) 651-33-75

pon. - pt. od 7:30 do 15:30

BOK@awa24.pl

Bezpieczeństwo

Regulamin | Bezpieczeństwo | Czas realizacji zamówienia | Dostawa i jej koszt | Dostępność produktów


W naszym sklepie bezpieczeństwo to nie tylko dobrze zapakowana paczka. Dbamy także o kompetentnych pracowników, szybką, niezawodną dostawę i jakość obsługi serwisowej.

Korzystamy z najskuteczniejszych mechanizmów ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych. Wszystkie dane przechowywane są na dokładnie zabezpieczonym serwerze. Co więcej, dokładamy wszelkich starań aby pracownicy mający do nich dostęp byli szczegółowo przeszkoleni.

Informację o możliwości dokonania przelewu wysyłamy dopiero po skompletowaniu towaru. W ten sposób unikamy sytuacji, w której dokonany został przelew po czym okazuje się, że opłaconego towaru nie ma. Gotowa paczka wysyłana jest, gdy tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości, renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Najważniejszą wartością jest dla nas dbałość o dobro klienta, dlatego opisy produktów znajdujące się na naszej stronie są kompletne, treściwe i rzeczowe.
 Bezpieczeństwo


Dzięki dobrze funkcjonującemu magazynowi możemy zapewnić wysoką jakość usług związanych z dostawą zamówionego towaru. Każda przesyłka w naszym magazynie jest kontrolowana przez dwie osoby, tym sposobem eliminujemy liczbę potencjalnych pomyłek do minimum. Co więcej, paczka jest oklejana firmową taśmą, która jest plombą przesyłki. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zaistniałej sytuacji. Po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, natychmiast wyślemy nowy towar lub zwrócimy wpłaconą należność.

Zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta lub gwarancję serwisu Awa24.pl. Zapewniamy serwis gwarancyjny na najwyższym poziomie. Duża część produktów jest serwisowana bezpośrednio w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Z reguły takie punkty serwisowe znajdują się w większych miastach na terenie całego kraju. Jeżeli producent nie zapewnia usług gwarancyjnych na dany produkt, nasz serwis zajmie się ich naprawą.

Masz pytania lub wolisz zamówić  telefonicznie? Zadzwoń:

(85) 651-33-75

pon. - pt. od 7:30 do 15:30

BOK@awa24.pl

Dlaczego powinieneś nam zaufać i złożyć zamówienie w Awa24.pl?

  • Jesteśmy rzetelni - na rynku działamy już od 30 lat!

  • Zamówienia wysyłamy w ekspresowym tempie

  • Gwarantujemy oryginalność i dostępność produktów

  • Połączenie ze sklepem jest szyfrowane, a Twoje dane są bezpieczne

  • Przesyłki pakujemy solidnie - dzięki temu są bezpieczne w "podróży"

  • Każdy produkt możesz zwrócić w 14 dni od zakupu. Bez pytań. Bez problemów.

pixel