Latarka Tiross TS1198 10W-T6 ZOOM SENSOR czołowa x2 akumulatory 18650 + zasilacz
Profesjonalna latarka czołowa wyposażona w 3 mocne źródła światła, z żarówką główną CREE T6 o mocy 10 W oraz 2 żarówkami pomocniczymi COB LED o mocy 1 W każda, emituje światło o natężeniu 360 lumenów. Wodoodporna budowa oznaczona klasą IPX4 zapewnia komfortowe użytkowanie w każdych warunkach pogodowych. Zasilana 2 bateriami litowo-jonowymi o pojemności 2000 mAh gwarantuje nieprzerwaną pracę nawet przez całą noc. Dzięki kolorowym wzorom na paskach dostosowanych do swobodnej regulacji, urządzenie wyróżnia się na tle standardowych lamp czołowych.
Gwarancja nowości i oryginalności produktu
Gwarantujemy, że wszystkie produkty są oryginalne i nowe, ponieważ jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem większości marek dostępnych w naszym sklepie. Każde urządzenie jest fabrycznie zapakowane i oczywiście objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Kupując u nas nie podejmujesz ryzyka.
| Czas ładowania: | 8 h |
| Moc strumienia świetlnego | 360lm |
Specyfikacja | |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Źródło swiatła | Światło główne: CREE T6 Światło pomocnicze: 2 x COB LED |
| Wymiary | 59 × 46 × 40 mm |
| Waga: | 145g |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Główne cechy | Klasa szczelności IPX4 |
| Zawartość opakowania | latarka zasilacz 2 x litowo-jonowa 18650 3,7 V 2000 mAh |
| Produkt dopuszczony do obrotu | Produkt bezpieczny i dopuszczony do obrotu w Polsce |
Gwarancja producenta 24 miesiące24
Miejsce: autoryzowany serwis
Czas: 24 miesiące
Wymagania: dowód zakupu, uzupełniona i ważna karta gwarancyjna
<ul><li>Litowa bateria DL 123A/2BP marki Duracell - do aparatów fotograficznych.</li></ul> 28.00zł | <ul><li>Pamięć Goodram UME3 16GB czarny USB 3.0 zapewni komfort pracy i wysoką funkcjonalność.</li></ul> 19.90zł | <ul><li>Praktyczny przedłużacz firmy Emos z uziemieniem o długości 5 metrów z wyłącznikiem.</li></ul> 30.00zł | <ul><li>Kalkulator Eleven CMB801BK - policzy Ci wszystko.</li></ul> 26.00zł |
<ul><li>Lekka lampa czołowa wyposażona w żarówkę XEP LED o mocy 100 lm. Lampa posiada 4 tryby świecenia oraz funkcję zoom. Zasilana baterią litowo-jonową o pojemności 1200 mAh, ładowaną do pełna w 4 godziny. W zestawie z kablem USB do ładowania.</li></ul> 25.00zł | <ul><li>Latarka Tiross TS‑1857 to kompaktowe, akumulatorowe źródło światła, wyposażone w jedno mocne światło LED (1 W, ok. 70 lm) oraz panel boczny z 20 diod SMD LED (ok. 180 lm). Zasilana jest przez wbudowany akumulator Li‑ion o pojemności 1200 mAh</li></ul> 19.00zł | <ul><li>Aluminiowa latarka Tiross TS732 wyposażona w żarówki z technologią super LED (9 LED), zasilana 3 bateriami AAA, odporna na wodę, wstrząsy i kurz. Kolor latarki wysyłany losowo.</li></ul> 11.00zł | <ul><li>Czołowa latarka Tiross TS1861 1+2W 3xR03.</li></ul> 14.00zł |
Masz pytania lub wolisz zamówić telefonicznie? Zadzwoń:
(85) 651-33-75
pon. - pt. od 7:30 do 15:30
BOK@awa24.pl
Dlaczego powinieneś nam zaufać i złożyć zamówienie w Awa24.pl?
-
Jesteśmy rzetelni - na rynku działamy już od 30 lat!
-
Zamówienia wysyłamy w ekspresowym tempie
-
Gwarantujemy oryginalność i dostępność produktów
-
Połączenie ze sklepem jest szyfrowane, a Twoje dane są bezpieczne
-
Przesyłki pakujemy solidnie - dzięki temu są bezpieczne w "podróży"
-
Każdy produkt możesz zwrócić w 14 dni od zakupu. Bez pytań. Bez problemów.





















