Masz pytania lub wolisz zamówić  telefonicznie? Zadzwoń:

(85) 651-33-75

pon. - pt. od 7:30 do 15:30

BOK@awa24.pl

Bony podarunkowe w Awa24.pl

Świąteczne karty podarunkowe Od poniedziałku w ofercie Awa24.pl znajdziesz również karty podarunkowe, które są świetnym, uniwersalnym pomysłem na prezent. Obdarowując drugą osobę kartą podarunkową masz pewność, że otrzymuje ona to na co ma ochotę, nawet jeśli nie wiesz co to jest.

Wszystkie karty podarunkowe mają obecnie Świąteczne desenie, lecz już po nowym roku pojawią się także uniwersalne wzory idealne na takie okazje jak urodziny, imieniny czy rodzinne uroczystości.

Nowością na polskim rynku są proponowane przez nas karty podarunkowe e-mail, które możesz przesłać wybranej osobie nawet na drugi koniec Polski bez straty czasu oraz karty podarunkowe do druku - dzięki nim kupisz i przygotujesz prezent dla drugiej osoby nie wychodząc z domu - potrzebujesz jedynie drukarki! Co więcej dostawa tych dwóch typów kart jest darmowa.

Oczywiście oferujemy również klasyczne, fizyczne karty podarunkowe, które prześlemy do Ciebie przygotowane na twardym papierze, zapakowane w ozdobną kartkę okolicznościową i kopertę.

Zapoznaj się z informacjami na temat kart podarunkowych - czym różnią się poszczególne typy kart, jak można kreatywnie zapakować kartę do druku i jak łatwo obdarowana osoba może ją zrealizować.

Powrót do aktualności

Masz pytania lub wolisz zamówić  telefonicznie? Zadzwoń:

(85) 651-33-75

pon. - pt. od 7:30 do 15:30

BOK@awa24.pl

Dlaczego powinieneś nam zaufać i złożyć zamówienie w Awa24.pl?

  • Jesteśmy rzetelni - na rynku działamy już od 30 lat!

  • Zamówienia wysyłamy w ekspresowym tempie

  • Gwarantujemy oryginalność i dostępność produktów

  • Połączenie ze sklepem jest szyfrowane, a Twoje dane są bezpieczne

  • Przesyłki pakujemy solidnie - dzięki temu są bezpieczne w "podróży"

  • Każdy produkt możesz zwrócić w 14 dni od zakupu. Bez pytań. Bez problemów.

pixel