Dzbanek filtrujący Dafi Luna classic 3,3L+wkład+bidon
Dzbanek filtrujący Dafi Luna classic
Duża pojemność
Duża pojemność dzbanka pozwala oczyścić w nim wodę do przygotowania posiłku dla całej rodziny. Mimo swoich wymiarów dzbanek Luna jest tak samo wygodny w użyciu, jak mniejsze modele dzbanków filtrujących. Ergonomiczna i mocna rączka ułatwia jego utrzymanie, a antypoślizgowa podkładka zapewnia stabilne położenie.
Wlew z klapką:
nie musisz otwierać pokrywy, żeby nalewać wodę, ponadto chroni przed pojawianiem się zanieczyszczeń np kurzu
Wskaźnik manualny:
należy ustawić datę włożenia filtra do dzbanka - po upływie 30 dniu, trzeba dokonać jego wymiany
Ergonomiczna rączka:
ułatwia przenoszenie dzbanka oraz stabilnie trzyma się go w dłoni
Antypoślizgowa podstawa:
zapewnia stabilność na każdej powierzchni blatu
Zbiornik na wodę:
wykonany z przezroczystego materiału, dzięki któremu możemy obserwować stan przefiltrowanej wody
Precyzyjnie zaokrąglony:
zapewnia łatwy wypływ wody z dzbanka
Gwarancja nowości i oryginalności produktu
Gwarantujemy, że wszystkie produkty są oryginalne i nowe, ponieważ jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem większości marek dostępnych w naszym sklepie. Każde urządzenie jest fabrycznie zapakowane i oczywiście objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Kupując u nas nie podejmujesz ryzyka.
| Pojemność | 3,3 L |
Specyfikacja | |
| Wskaźnik wymiany filtra | kalendarzowy |
| Kolor | szary ![]() czarny |
| Zawartość opakowania | bidon 0,6 l 1 wkład filtrujący instrukcja obsługi dzbanek gwaranacja |
| Produkt dopuszczony do obrotu w Polsce | produkt bezpieczny i dopuszczony do obrotu w Polsce |
Gwarancja producenta 24 miesiące24
Miejsce: autoryzowany serwis
Czas: 24 miesiące
Wymagania: dowód zakupu, uzupełniona i ważna karta gwarancyjna
<ul><li>Baterie Panasonic R14 - komplet 2 sztuk w opakowaniu typu blister.</li></ul> 5.00zł | <ul><li>Bateria alkaliczna Panasonic LR6APB (AA) Alkaline Power "paluszek" - komplet 4 sztuk w opakowaniu typu blister</li></ul> 5.00zł | <ul><li>Elektryczny młynek Adler AD 4446 o mocy 150 W. Pozwala zmielić na raz do 75 g szlachetnych ziaren.</li></ul> 59.00zł | <ul><li>Zasilana sieciowo Philips QC5115 to maszynka do strzyżenia włosów umożliwiająca korzystanie z 10 wbudowanych ustawień długości do 21mm.</li></ul> 90.00zł |
<ul><li>Dzbanek filtrujący Dafi Crystal o pojemności 2 litry pozwala uzyskać 1 litra wody przefiltrowanej. W zestawie dołączony jest 1 wkład dafi classic.</li></ul> 99.00zł | <ul><li>Dzbanek filtrujący Dafi Crystal o pojemności 2 litry pozwala uzyskać 1 litra wody przefiltrowanej. W zestawie dołączony jest 1 wkład dafi classic.</li></ul> 99.00zł | <ul><li>Dzbanek filtrujący Dafi Astra Start o pojemności całkowitej 3L mieści w sobie 1,5 litra przefiltrowanej wody, w kuchni jest przydatnym wyposażeniem, ale także prawdziwą ozdobą.</li></ul> 40.00zł | <ul><li>2 filtry do butelki Aquaphor City kolorze czarnym</li></ul> 25.00zł |
Masz pytania lub wolisz zamówić telefonicznie? Zadzwoń:
(85) 651-33-75
pon. - pt. od 7:30 do 15:30
BOK@awa24.pl
Dlaczego powinieneś nam zaufać i złożyć zamówienie w Awa24.pl?
-
Jesteśmy rzetelni - na rynku działamy już od 30 lat!
-
Zamówienia wysyłamy w ekspresowym tempie
-
Gwarantujemy oryginalność i dostępność produktów
-
Połączenie ze sklepem jest szyfrowane, a Twoje dane są bezpieczne
-
Przesyłki pakujemy solidnie - dzięki temu są bezpieczne w "podróży"
-
Każdy produkt możesz zwrócić w 14 dni od zakupu. Bez pytań. Bez problemów.

















